Obchodní podmínky

Za vším stojím já, Ivana Černá

profilová fotka

Bc. et Bc. Ivana Černá
Dlouhá 78, 357 51 Kynšperk nad Ohří
IČO: 06165966
zapsaná v živnostenském rejstříku
(příslušným úřadem je MÚ Sokolov)

Začátek spolupráce

Pokud máš jasno a chceš se se mnou učit japonsky, zarezervuj si první konzultační lekci zdarma. Promluvíme si o tom, proč se učíš nebo chceš učit japonsky, co už umíš, co se chceš naučit a na základě toho připravím učební plán a lekce přímo pro tebe.

Chci konzultaci zdarma

Na konzultaci si taky domluvíme, kdy a jak často by ti výuka nebo zasílání balíčků aktivit vyhovovalo.
Pokud si spolu sedneme a způsob výuky se ti zalíbí, tak můžeme začít 😺


Jestli pořád váháš, co by pro tebe bylo nejlepší, nebo chceš nějak s japonštinou poradit, tak si taky rezervuj konzultaci – vybereme spolu, jaký způsob výuky by byl pro tebe nejlepší nebo ti dám tipy, jak se japonštinu učit jako samouk.

Jaké nástroje budeme používat?

Budeme se scházet online přes Zoom, který je jednoduchý na ovládání, je to pohodlné a nikdo neztrácí čas dojížděním.

Všechny materiály z lekcí a informace budeš mít přehledně uspořádané v Google Classroom, kam dostaneš přístup do své vlastní třídy.

Pro rychlou komunikaci je dobré si vyměnit i telefonní číslo (WhatsApp, Messenger).

Jak je to s placením?

Všechny lekce budou poznamenané v docházkové tabulce na Google Classroom, na základě které vystavím za uplynulý měsíc fakturu, která ti přijde na e-mail. Platit se dá bankovním převodem (nezapomeň zadat variabilní symbol) nebo pomocí QR kódu.
Cena za lekci a další služby se řídí ceníkem na webu, který byl platný, když jsme s výukou začali. O případném zdražení dám vědět dopředu.

Co když potřebuješ lekci zrušit?

Lekci můžeš zrušit a domluvit si náhradní termín nejpozději 24 hodin předem. Pokud se zapomeneš omluvit včas nebo se na lekci neobjevíš vůbec, tak propadá a je potřeba ji zaplatit, jako kdyby proběhla. Vždycky se snažím po začátku lekce zjistit, co se děje, když nejsi online, ve výjimečných případech neúčast na lekci promíjím.

Co když potřebuju lekci zrušit já?

Tohle se děje zřídka, vždycky dávám vědět dopředu a lekci si nahradíme v nejbližším vyhovujícím termínu. Občas lekci přesouvám kvůli nějakému vzdělávacímu semináři pro lektory, který se zrovna koná ve stejný čas.

Pokud se chceš na cokoli k podmínkám zeptat, tak se ozvi😺

Tyto podmínky jsou platné od 1. 9. 2022.

Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporů jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce: www.coi.cz, www.adr.coi.cz, e-mail: adr@coi.cz.

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese https://ec.europa.eu/consumers/odr/.